INNOWACYJNA TECHNOLOGIA PRODUKCJI.

Dzięki wieloletnim badaniom nasza firma opracowała skuteczną  metodę wprowadzania tlenu do substancji o różnych gęstościach i stężeniach,
jakimi są między innymi kosmetyki.
Proces produkcji:
Dwustopniowy proces natleniania – do produkcji masy używamy wody źródlanej , którą poddajemy w pierwszym etapie natlenieniu.
Następnie po produkcji masy kremów na bazie natlenionej wody następuje ponowne natlenienie masy z zawartymi w niej składnikami (kolagen, elastyna, kwas hialuronowy itd.) Masa przed natlenieniem jest całkowicie wyjałowiona. W ten sposób nasze produkty uzyskują ponad 30% tlenu w masie.Konkurencyjne produkty powstają na bazie zwykłej wody. Tlen jest niezwykle trudny do ustabilizowania. Podczas podgrzania tlen zanika.
Badanie poziomu tlenu w produkcie:
Aparat do pomiaru jest urządzeniem trudno dostępnym i bardzo kosztownym, niewiele firm na całym świecie posługuje się tego typu urządzeniem , które jest zakończone laserem służącym do pomiaru tlenu. Podczas badania każdy z naszych produktów wykazuje około 33 % mg tlenu na 1 litr .W powietrzu znajduje się 21% tlenu.


Saturacja o2skin : Podczas badań każdy z naszych produktów wykazuje saturację na poziomie 300 – 500 %
Badane produkty konkurencji wykazały saturację na poziomie 30 – 20%

Podsumowanie: W przypadku naszych produktów występuje aktywny tlen będący nośnikiem składników aktywnych do głębokich warstw skóry.
powrót