FORMUŁA STWORZONA NA BAZIE TLENU

W powietrzu, którym oddychamy, znajduje się 21% tlenu. Tylko jego niewielka ilość przenika przez skórę i dostaje się do komórek, by je właściwie odżywić.
Dzięki zastosowanej innowacyjnej, długotrwałej i specjalistycznej technologii natleniania, odpowiednio skoncentrowanej dawce tlenu i wysokiemu ciśnieniu,
powstał produkt który dociera do głębokich warstw skóry, aktywując metabolizm komórek.
                                                                              
Tlen przenikający do skóry pociąga za sobą wszystko to co znajduje się w strukturze kosmetyku.
Dzięki zastosowaniu technologii tlenowej, przenikanie substancji zawartych w kosmetyku do skóry wzrasta kilkudziesięciokrotnie względem innych kosmetyków, nawet tych najdroższych. Skóra nabiera lepszego kolorytu, staje się bardziej nawilżona, gładka i elastyczna. Z czasem znikają także zmarszczki i poprawie ulega kondycja skóry.

Główną zaletą natleniania jest wielokrotnie wzmocnienie działania wszystkich składników kosmetyku, tlen przyśpiesza działanie i zwiększa skuteczność kosmetyku. Tlen pobudza komórki i zmusza je do efektywniejszej pracy. Poprawia również ukrwienie skóry dzięki czemu w krótkim czasie skóra nabiera ładnych żywych kolorów, staje się jędrniejsza i gładsza. Wprowadza wszystkie składniki odżywcze do głębszych warstw skóry, dzięki czemu skuteczność jest intensywniejsza Efekty utrzymują się znacznie dłużej niż w przypadku zwykłych kosmetyków Kosmetyki dzięki zawartości tlenu przyśpieszają procesy regeneracji skóry.
Tworzą warstwę ochronną przed szkodliwymi czynnikami wewnętrznymi i zewnętrznymi.
powrót